Güncel Finans ve Haberler

Cep Telefonuna Para Göndermek

QNB Finans Bank ile Cep Telefonuna Anında Para Göndermek

Artık birisine para gönderirken banka şubesi arama derdine son. Banka ile para havale etmek istediğimizde ya en yakın şubeye giderek sıra beklememiz gerekiyor, ya da bankamatiğe gitmemiz gerekiyor. Bankamatik ya da şubeden yapacağımız para transferlerinde eğer anlaşmamız yoksa para kesintisi yapılmaktadır. Ayrıca bankadan para havale etmenin diğer bir zorluğu ise mesai saatleri dışında ve ya hafta sonları havale yapma imkanımız olmamasıdır. Cep Telefonuna Para Havale Etmek Çok Kolay. Cep telefonuna gelen parayı çekmek ise çok daha kolay.

Artık  QNB Finans bank en para com cep şubesi ile istediğimiz kişinin cep telefonu numarasına anında ve herhangi bir kesindi olmadan 7 gün 24 saat para havalesi yapabilmektesiniz. Para bekleyen alıcının ise tek yapması gereken en yakın QNB Finans bank atm sine giderek parasını çekmektir.

Qnb Finans En para ile Cep Telefonuna Nasıl Para Gönderirim.

  • Öncelikle cep telefonumuzdan ya da bilgisayarımızdan cep şubesine giriş yapmamız gereklidir.
  • Açılan ekrandan transferler sekmesine girerek Vadesiz TL hesabınızı seçmelisiniz.
  • Kime para gönderecekseniz başka bir alıcı bölümünü seçtikten sonra cep telefonu kısmını tıklayın.
  • Kime para havale edecekseniz o kişinin cep telefonu numarasını başına sıfır koymadan tuşlayınız.
  • Cep numarasını girdikten sonra göndermek istediğiniz tutarı yazarak onaylamanız gerekmektedir.

QNB Finans En Para ile Cep Telefonuna Para Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle QNB Finans En Para ile sadece Türk Lirası olarak ve sadece türkiye içindeki bir cep telefonuna para gönderebilirsiniz. Kısacası göndereceğiniz telefon numarası AVEA, TÜRKCELL, VODAFONE gibi hat sahiplerine transfer yapabilirsiniz.

Cep Telefonu Numarasına para göndermek tamamen ücretsizdir. Sizden kesinlikle ne sizden ne de alıcında herhangi bir  havale ücreti alınmayacaktır. Cep Telefonuna para gönderme limitiniz ise; 1 Günde 2 kere toplamda 500 TL, 1 Hafta içerisinde toplamda 4 kere ve 1000 TL, 1 ayda toplamda 6 kere ve 1500 TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler dışında ücretsiz olarak cep telefonuna para havalesi yapamazsınız.

Cep Telefonuna Gönderdiğim Paranın Gittiğinden Nasıl Haberim Olur?

Öncelikle cep şube ile cep telefonuna havale yaptığınızda işlemlere ait kısa mesaj bilgilendirmesi size yapılır. Aynı anda para havalesi yaptığınız cep telefonuna kısa mesaj olarak bilgilendirme mesajı gelir.

Cep Telefonuna Gelen Parayı Nasıl Çekerim?

QNB Finans En Para ile cep telefonu numarasına para gönderdikten sonra alıcı kişinin de cep telefonuna mesaj geldikten sonra en geç 24 saat içerisinde en yakın QNB Finans En Para ATM sine gitmesi gerekmektedir. Atm den para çekmek için ise herhangi bir kart sokmadan sırası ile;

  • Giriş
  • Para Çekme
  • Cebe Gelen Parayı Çekme

Menüsüne girerek TC kimlik numarasını girerek devam tuşlaması, ardından kendisine gelen 6 haneli şifreyi ve gelen para tutarını net bir şekilde girmesi gerekmektedir. Ardından herhangi bir kesinti olmadan alıcı parayı çekebilir. Eğer karşı taraf atm den parayı 24 saat içerisinde çekmezse gönderen kişinin hesabına para otomatik olarak geri yatmaktadır.

Cep telefonu numarasına para transferi yaptığınızda alıcıya Enpara.com tarafından bir bilgilendirme SMS’i gönderilir. Alıcı SMS’i aldıktan sonra 24 saat içinde herhangi bir QNB Finansbank ATM’sine giderek gönderdiğiniz parayı çekebilir. Bunun için ATM’de “Giriş > Para çekme > Cebe gelen parayı çekme” menüsüne girip T.C Kimlik numarasını, kendisine gönderilen SMS’te yer alan 6 haneli referans kodunu ve gönderilen tutarı girmesi yeterlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ